logo Firma Lamper

Priamy kontakt: 048/414 75 68

Profil firmy

oprava strechy Dom textilu Banská BystricaFirma LAMPER pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000. Nie sme „klasické“ stavebniny. Špecializujeme sa výhradne na šikmé strechy čo nám umožňuje vykonávať tento druh stavebných prác na najvyššej úrovni.

Od začiatku vzniku firmy nám bolo jasné, že najlepšou reklamou je spokojný zákazník. Preto sme rovnako zodpovedne pristupovali k oprave starej strechy či výstavbe novej čo našej firme prinieslo obchodný rast a našim zákazníkom dlhoročné zhodnotenie ich investícii.

Plne si uvedomujeme skutočnosť, že výstavba novej strechy je pre väčšinu z Vás dôležitým životným krokom rozhodujúcim nielen o komforte ale aj o ekonomickej stránke bývania preto si môžete byť istý, že aj Vašej streche budeme venovať maximálnu pozornosť.

Firma LAMPER so svojimi odborne vyškolenými zamestnancami je schopná realizovať nielen strechy rodinných domov ale aj komplexné služby od poradenstva v oblasti šikmých striech, pomoci pri výbere tých správnych materiálov, výpočtov spotreby, vypracovania cenovej ponuky až po samotnú výstavbu či rekonštrukciu.

Naše heslo je: „Všetko pre Vašu strechu pod jednou strechou“. Nájdete preto u nás všetko, čo potrebuje Vaša strecha. Prídte, poradíme, poslúžime.

Kam pokračovať?

Poradňa

Neviete aká strešná krytina je pre Vás najvhodnejšia, aký je postup pri výstavbe či rekonštrukcii strechy? Napíšte nám, radi Vám poradíme a nebude vás to stáť ani cent.

Odpovede na vaše otázky

banner chcem ponuku na opravu strechy

Firma Lamper , Partizánska cesta 106,
974 01 Banská Bystrica, Tel.: 048/414 75 68,
Mobil: 0908 939 123, Fax: 048/414 31 88
E-mail: lamper@lamper.sk