logo Firma Lamper

Priamy kontakt: 048/414 75 68

Naše služby

Našim skutočným produktom nie je len predaj strešnej krytiny ale komplexný balík služieb v oblasti dodávky strešného systému na šikmé strechy vrátane montáže. Zabezpečujeme aj poradenské služby, širokú paletu doplnkov pre strechy a dopravu produktov.

Portfólio nami dodávaných výrobkov

Oprava strechy firmy STYK v Banskej BystriciDodávame nasledujúce strešné krytiny:

Strešné okná a doplnky strešných a fasádnych okien:

Osvedčené tepelné izolácie pre každú energeticky efektívnu stavbu:

Nová strecha hospic Banská Bystrica

 

Odkvapový systém značky KJG spoľahlivo odvedie dažďovú vodu a nebude vyžadovať viac ako minimálnu údržbu.

Kvalitné strešné doplnky MOLLY a HPI, rezivo na krov, laty, tatranský profil a ochranné nátery patria medzi detaily, ktoré však výrazne prispievajú k dlhoročnej životnosti každej strechy.

V klampiarskej dielni Vám vyrobíme prvky ako parapety a lemovky na strechy aj fasády a ak patríte medzi zručnejších, môžete za poplatok využiť naše ohýbačky plechu a výrobky si sami zhotoviť.

Odborné porovnanie ponuky na opravu či výstavbu novej strechy

Pokiaľ sa stane, že vám iný dodávateľ ponúkne podozrivo nižšiu cenu, pomôžeme vám tieto ponuky porovnať. Stáva sa, že niektoré firmy akoby omylom zabúdajú na niektoré položky a aj keď je ich cena na prvý pohľad nižšia, nakoniec vám naúčtujú omnoho viac, alebo budete musieť niektoré doplnky, resp. služby doplatiť. Odborným porovnaním jednotlivých ponúk môžete predísť neskoršiemu sklamaniu.  

Kam pokračovať?

Poradňa

Neviete aká strešná krytina je pre Vás najvhodnejšia, aký je postup pri výstavbe či rekonštrukcii strechy? Napíšte nám, radi Vám poradíme a nebude vás to stáť ani cent.

Odpovede na vaše otázky

banner chcem ponuku na opravu strechy

Firma Lamper , Partizánska cesta 106,
974 01 Banská Bystrica, Tel.: 048/414 75 68,
Mobil: 0908 939 123, Fax: 048/414 31 88
E-mail: lamper@lamper.sk